Otwarta łazienka

2010-09-17 12:12:34

Dzisiejsze zdjęcia to znalezisko Karoliny. Na pierwszym zdjęciu przystawka, czyli łazienka, która daje małe pole manewru. Mało kto może się cieszyć łazienką z oknem, ale większości ludzi mieści się w ich łazience kibel, wanna i umywalka.


Kolejne trzy zdjęcia to już zupełnie inne mieszkanie, ale w tym samym mieście. Dobrze się przypatrzcie...


Tak, tak, to wnętrze idealne dla ekshibicjonisty. Z otwartą łazienką. :) Zazwyczaj jednak mamy do czynienia z otwartą kuchnią.


Niby można się domyślić, dlaczego właściciel tak to rozegrał. Gdyby postawił ścianę, kuchnia straciłaby okno, ale mógł chociaż powiesić jakąś zasłonę. :)


A tutaj deser. Pokój z mieszkania numer dwa. Także zapada w pamięć. Komplety mebli górą. :)
Maja
Komentarze (dodaj komentarz)
j
łazienka
a tam gdzie wynajmuje jest łazienka jeszcze węższa i do tego włącznik nad wanną.
2010-10-18 13:57:48
joann...
otwarta łazienka
Ja się bardzo często spotykałam z kuchnią łączoną z łazienką, ze ścianami np. ze szklanych kafelków, poprzez ścianki działowe z dykty (efekt jak w ubikacjach publicznych;) ), do braku ścianek w ogóle... To dość częsta opcja w mieszkaniach w niektórych kamienicach, chociaż fakt w Polsce raczej nie spotkałam się z takimi otwartymi lub 'półotwartymi' łazienkami, ale np. w Belgii to dość często (oszczędność?...).

No ale to tutaj to oczywiście koszmarek, i jeszcze ta podłoga...
2010-10-12 11:56:44
paula
nie doceniacie nowatorskiego podejścia do zagadnienia jakim jest mieszkanie np dla singla - gdzie wszystko moze dziać się w jednej przestrzeni bo po co się izolować ;] ludzie zawsze bojkotują pionierów ;] ....chociaż już kiedyś ktoś wymyślił tzw. "maszynę do mieszkania"
2010-09-20 14:16:01
hadzydzy
Dawno temu, kiedy pracowałem w fabryce mebli, robiłem takie, jak te na fotce deserowej. Dzisiaj okazało się, że ten komplecik to taka moja magdalenka ;)
2010-09-18 20:44:20