Łazienka i jadalnia

2010-04-02 01:42:40

Osoba, która nadesłała zdjęcie, sugerowała kategorię "łazienka", ale nie wykluczała też kategorii "syf". :)
Zdjęcie z ogłoszenia o sprzedaży mieszkania sprzed 3 lat. Zachowane na dysku komputera i dzisiaj znów trafia do Sieci. :)
To na ścianach i wannie to chyba gumoleum, sądząc po wzorze. Podziwiam zacięcie, z jakim ktoś nim wszystko wykleił.


A to jadalnia.

Zdjęcia nadesłała Agata.

Dzisiaj niestety znów wnętrza raczej biedne. Jak zauważył jeden komentujący, razi go wyśmiewanie się z takich wnętrz.
Ale to nie chodzi o wyśmiewanie, bo chyba bardziej spektakularne są te, w które włożono pieniądze. Są tak złe, jeżeli tu trafią, że trudno o gorsze. :)
Wnętrza biedne pojawiają się dlatego, że Ekskluziff może zachować te standardy dla potomnych. Gazety wnętrzarskie pokazują wiele takich samych mieszkań, które wyglądają, jakby nikt w nich nie mieszkał, sztampowych. Tu jest miejsce dla tych doświadczonych przez los.
No i złe wnętrza często mają ludzie, którzy mają pieniądze, bo jakoś nie mają zacięcia do ich wydawania akurat na rearanżację. :)
Maja
Komentarze (dodaj komentarz)
Vin
komentarze
są jak najbardziej na miejscu! I z takich rzeczy powinno się naśmiewać, choćby po to aby rozładować stres jaki wywołuje oglądanie takich wnętrz! :)
2011-02-17 09:31:05
qwert
zdjecia
A dlaczego nie zamieszczać zdjęć? Gdybym kupował mieszkanie, z zamiarem remontu i urządzenia po swojemu to chciałbym zobaczyć jaki układ mają pomieszczenia. Oczywiście nie ma sensu prezentowanie samej obskurnej umywalki (albo właścicielki mieszkania :-)), ale obskurna łazienka - jeżeli widać jaki ma kształt czy w którym miejscu jest np. okno - czemu nie? Co mi po opisie ze mieszkanie jest do remontu? Na zdjeciach to zobaczę i zobaczę od razu co można tam zrobić! To nie zdjęcia do katalogu wnętrz tylko prezentacja nieruchomości!
2011-01-17 10:46:54
korralik
.
również podziwiam zacięcie w wyklejance,ale ! o zgrozo! ja bym nie mogła..wolałabym mieć tylko pomalowane ściany, jakbym kasy nie miała na płytki.
natomiast jadalnię ktoś sobie trzasnął w kuchni, tylko się piecyk ostał....i rura w ścianie...
2010-04-08 13:00:30
m
http://www.prosales.opole.pl/mieszkanie-2pokojowe-opole-nowa%20wie%C5%9B%20kr%C3%B3lewska-686.html

fantazyjne ściany ;]
2010-04-06 18:38:44